Filename.pdf

Размер файла: 0.0 b

Скачать

2018-2019



2016-2017 

Диплом І ступеня – Міжнародний дитячій та юнацький інтернет конкурс " Планета талантов", гурт «Ремікс», керівник Колеснік М.І.;
 ІІ місце – Перший етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», Сапельник Анастасія, керівник Тишкевич О.І.; 
ІІ місце – Перший етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», Марута Олена, керівник Тишкевич О.І.; 
ІІІ місце – Обласний відкритий фестиваль дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», Колеснік Марина, керівник Тишкевич О.І.; 
Лауреат ІІ ступеню міжнародний фестиваль-конкурс "Grand music fest", дует «Посмішка», керівник Варцаба Л.В.; 
ІІ місце в обласних змаганнях з волейболу "Спорт протягом життя", команда, керівник Пісоцький О.В.; 
І місце у районному конкурсі фотографії " Заповітні місця Вовчанщини", Шевцов Максим, керівник Ковальова Г.О.; 
Диплом лауреата ІІ премії – Всеукраїнський конкурс «Джаз фієста», Сухоребра Анна, керівник Тишкевіч О.І.; 
ІІ місце – районна виставка декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва « Люби і знай свій рідний край», керівник Гришакіна О.С.; 
ІІ місце – обласна виставка юних природоохоронців "Зимовий вернісаж - 2016", Александрова Анастасія, керівник Гришакіна О.С.; 
Подяка за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій рідний край», Павлюк Поліна, керівник Ферджудян О.П; 
Подяка за участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій рідний край», колектив вихованців, керівники Ферджулян О.П., Гришакіна О.С.; 
Подяка за активну участь в обласній виставці-конкурсі «Різдвяна писанка», колектив вихованців, керівники Ферджулян О.П., Гришакіна О.С.; 
Подяка за участь у Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", Дзюба Олександр, керівник Ковальова Г.О; 
Подяка за участь у Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", Нежута Олексій, Ковальова Г.О.; 
Подяка за участь у Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід", Рузанова Євгенія, керівник Ковальова Г.О.; 
Подяка за участь у Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді "Пізнай себе, свій рід, свій нарід",колектив вихованців, керівник Ковальова Г.О.; 
Грамота за активну участь в обласній війсково-патріотичній акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги», Рузанова Євгеній, керівник Ковальова Г.О.; 
Грамота за активну участь в обласній виставці-акції "SOS вернісаж, або друге життя відходів", Юрченко Анастасія, керівник Хайло І.І.; 
Подяка за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій рідний край», Пономарьова Василина, керівник Сірий В.В.;

2015-2016 

 Головним показником роботи педагогічних працівників закладу в 2015-2016 навчальному році є досягнення наших вихованців у районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах, а саме : 
 І місце – у районному конкурсі а також участь у обласній виставці «Різдвяна писанка», Коновалова Вероніка, Ракітянський Ярослав, вихованці БДЮТ, керівник Гришакіна О.С.; 
 І місце у районному та участь у обласному (заочному) етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція», колективна робота вихованців БДЮТ, керівник Гришакіна О.С.; 
 І місце у районному та участь у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір», Коновалова Тетяна, Коновалова Вероніка, Сиротенко Кароліна, вихованки БДЮТ, керівники Ферджулян О.П., Гришакіна О.С.; 
 І місце у районному та участь у обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», Александрова Анастасія, керівник Гришакіна О.С.; 
Диплом І ступеня у районному конкурсі «Зимовий вернісаж», Гришакіна Аліса, вихованка БДЮТ, керівник Ферджулян О.П.; 
Дипломом І ступеня у Міжнародному дитячому та юнацькому інтернет конкурсі «Планета талантів» нагороджено групу «Re-Mix», у номінації «вокал естрадний», керівник Колесник М.І.; 
 ІІ місце – обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій рідний край», техніка «Гончарство та художня кераміка», Дем’яненко Олександр, вихованець БДЮТ, керівник Кириченко В.В.; 
 Диплом ІІ ступеню в облсаній виставці юних природоохоронців «Зимовий Вернісаж», керівник Ферджулян О.П.; 
 ІІІ місце у обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття», номінація «вокальне мистецтво», вихованці БДЮТ, керівник Варцаба Л.В.; 
 ІІІ місце – обласний конкурс «Молодь за здоровий спосіб життя», Сиротенко Кароліна, Забайрачна Альона, вихованці БДЮТ, керівник Ферджулян О.П.; 
 ІІІ місце у ХХІІ Міжнародному музичному фестивалі виконавського мистецтва «Музика – наш спільний дім», номінація «вокалісти-солісти», Аксьонова Сніжана, вихованка БДЮТ, керівник Тишкевич О.І.; 
 ІІІ місце – обласна виставка «Територія пригод» у номінації «За межами України», Михайлова Тетяна, вихованка БДЮТ; 
 ІІІ місце – Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста», Трунова Тетяна, вихованка БДЮТ, керівник Ковальов А.П.; 
 ІІІ місце – обласна виставка-конкурс писанкарства «Українська Великодня Писанка», Будянська Поліна, вихованка БДЮТ, керівник Ферджулян О.П.; 
 ІV місце – ХХVII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Подводные фантазии 2016», Погорелов Матвей, вихованець БДЮТ, керівник Ферджулян О.П., Гришакіна О.С.; Активну участь приймали гуртківці в інших районних та обласних виставках, конкурсах, акціях, а саме : 
 - районному конкурсі «Перлина Вовчанщини», керівники Тишкевич О.І., Рубан Н.М., Горіна О.С.; - районній виставці-ярмарку до свята Масляної , керівникки Рубан Н.М., Горіна О.С., Гришакіна О.С., Ферджулян О.П., Кириченко В.В., Колеснік М.І. ; 
 - обласному конкурсі сучасної хореографії, Всеукраїнському фестивалі танцювальних шоу, Обласному фестивалі «Березнева зірка», керівник Рубан Н.М.
- обласній військово-патріотичній акції учнівської молоді «Слобожанські дзвони перемоги», 7 гуртківців БДЮТ (Вовчанська гімназія №1, Вовчанська ЗШ №3, Старосалтівська ЗШ, Революційна ЗШ, БДЮТ), керівник Бублікова С.Л.. За результатами проведеної акції видано збірку дитячих робіт , яку отримав кожен учасник. Те, чим живуть вихованці Вовчанського будинку дитячої та юнацької творчості, їх здобутки систематично висвітлюються у районній газеті «Хлібороб» та на місцевому радіо.