День МНС України!

Сьогодні, 17.09.2019 вихованці КУ"Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості" привітали з професійним святом рятувальників Вовчанщини. 

Конкурс "Молоді таланти Харківщини"

13 квітня 2019 року вихованці КУ "Вовчанскьий будинок дитячої та юнацької творчості" взяли участь у відбірковому турі конкурсу "Молоді таланти Харнівщини". Ми щиро вітаємо дебютантів, бажаємо успіхів і нових звершень. 

Будні наших талановитих дітей

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості - це дуже талановиті діти! Їх успіхам ми дуже радіємо та сприяємо їх подальщому розвитку. Наші гуртки завжди раді вітати нових учнів.

  

Конкурс "Яскраві діти України" 2 сезон

6 березня 2019 року в Харкові відбувся фінальний відбір другого сезону конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”. За можливість представити область у столиці боролися 22 конкурсанти віком від 6 до 15 років з різних районів. 

 Вихованиця нашого КУ "Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості" - Марія Пролагаєва була найменшою представницею, але це не завадило їй зайняти призове місце. Ми бажаємо їй і наладі розвиватися та щиро бажаємо успіхів маленькій зірці.
Суддями стали такі українські зірки, як Сергій Бабкін, Ольга Цибульська, Віра Кекелія, Іларія та композитор Руслан Квінта. Окрім артистів бали виставляли представниця президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, нардеп Ярослав Москаленко та очільниця облдержадміністрації Юлія Світлична. 
 

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ 

 

Семінари для педагогів 

На прочатку жовтня 2016 року Будинок дитячлої та юнацької творчості проведено семінар для керівників гуртків. Тема «Підготовка закладу до атестації 2017 року». На семінарі обговорені питання ведення керівниками документації гуртків, оформлення куточків з техніки безпеки, підготовка керівників до атестації закладу, переглянуто відкрите заняття керівника гуртка Горіної А.С., яка атестується у 2017 році (гурток «Хореографічний»)  


В грудні  2016 року Будинком дитячої на юнацької творчості Вовчанська проведено семінар для педагогів-організаторів ЗНЗ району. Тема: «Форми організації дозвільної діяльності дітей і молоді» . 

 На семанарі були обговорені питання : 

-участі дітей та молоді у районних та обласних заходах: конкурсах, виставках, святах тощо; 
-ознайомленно з матеріалами роботи обласної конференції ради старшокласників (Доповідь голови районної ради старшокласників, учениці 10 класу Вовчанського ліцею №2, вихованки гуртка «Лідерство-запорука успіху» Матяж Ольги); 
-презентація проекту «Моя вулиця» - з досвіду роботи керівника гуртка КУ «Вовчанський БДЮТ» «Лідерство-запорука успіху» Папуги О.Б. (виступ старшокласників закладів освіти району).


В січні Будинок дитячої та юнацької творчості Вавчанськ був проведен семінар для керівників гуртків за темою: «Підсумки роботи гуртків за 1 семестр 2016/2017 н.р.»

Під час якого обговорені питання виконання навчальних планів за 1 семестр та участі гуртківців у заходах та конкурсах відпорвідно до річного плану закладу.