Будні наших талановитих дітей на гуртку "Бісерне рукоділля"

«Бісероплетіння» - передбачає оволодіння учнями базовими знаннями з бісероплетіння, розвиток творчих здібностей гуртківців, формування у них стійкого інтересу до занять у гуртках декоративно-прикладного мистецтва.Діти навчаються нанизувати бісер різними способами, виготовляти з нього іграшки, прикраси, картини. Ознайомити дітей з різними видами бісеру, стеклярусу, методами їх кріплення.Під час занять велика увага приділяється естетичному вихованню, розвитку фантазії, художнього смаку, любові до народного рукоділля до народних традицій.При роботі з бісером у дітей розвивати увагу, старанність, акуратність і звичайно натхнення. Розвивати традиційне і сучасне творче начало. 

Будні наших талановитих дітей на гуртку "Англійська мова"

Великою популярністю серед мешканців міста заслужено користується гурток, що займається вивченням англійської мови. Адже англійська мова – це мова міжнародного спілкування та інформації. Гурток іноземної мови для дітей дає можливість отримати необхідний рівень додаткових знань – від найпростішого до поглибленого вивчення. Займаючись англійською, дитина отримує впевненість у собі, легкість у спілкуванні, покращення словникового запасу та комунікативних навичок. Основний акцент ставиться на розмовній мові та практичній граматиці, аудіюванні.Під час занять діти також знайомляться з культурою інших країн, традиціями та менталітетом їх населення. 

Будні наших талановитих дітей на гуртку "Вокальне мистецтво"

Пісня супроводжує дитину із самого раннього віку, пісня, як народна,так і сучасна, вчить премудрості життя, спілкування, допомагає розібратися вжиттєвих проблемах, сповнює серце дитини почуттям любові до людей, доприроди, до рідної землі, до батьків, розповідає про наші святині, про чисті йніжні почуття.Метою навчальної програми є формування компетентностейособистості у процесі опанування вокального мистецтва.Навчальна програма реалізується в гуртку художньо-естетичногонапряму вокального профілю, розрахована на вихованців віком від 5 років.Програма розрахована на дітей, які мають здоровий голосовий апаратта задовільні вокальні й музичні дані. Ця програма розрахована на дітей як звокальною підготовкою, так і без співочої практики.На заняттях гуртка розвиваються творчі здібності дітей, виховуєтьсяглибоке почуття любові до пісні, до музики. Окрім розучування пісеньпрограмою передбачено засвоєння вихованцями основ нотної грамоти,слухання музики та музично-ритмічна творчість.

Будні наших талановитих дітей на гуртку "Основи музичного мистецтва"

 Музичне мистецтво - це частина художньої культури, без якої неможливе всебічне естетичне виховання дитини. Спів - основний вид музичної діяльності дітей та основний засіб музичного виховання. Він найбільш близький і доступний дітям.Навчальна програма вокального профілю, розрахована на вихованців віком від 5 років.Метою навчальної програми є формування компетентностейособистості у процесі опанування основ музичного мистецтва.Навчання в гуртку забезпечує розвиток особистості, творчих здібностей,сприяє активізації мислення, морально-вольових і естетичних якостейдитини. Програмою передбачено пізнавання та закріплення знань  в ігровій формі за допомогою виконання пісень.Здатність до творчості – відмітна риса, завдяки якій людина може житив єдності з природою, створювати, не завдаючи їй шкоди, примножувати, неруйнуючи. Психологи та педагоги дійшли висновку, що ранній розвитокздатності до творчості, вже в дошкільному дитинстві – запорука майбутніхуспіхів. Дитина засвоює певну систему соціальних цінностей, моральних норм і правил поведінки в суспільстві, у неї формується культура здоровогоспособу життя.

Будні наших талановитих дітей на гуртку "Сучасна хореографія"

 Сучасна хореографія - заняття, які корисні для дітей тим, що , покращують координацію рухів, пам’ять і мислення, розвиток емоційного стану, вирівнюють поставу та тонус тіла, виробляють пластику та гнучкість, розтяжку, музичний слух та ритміку. Окрім фізичних якостей сучасна хореографія виховує особистість, дає віру у власні сили та можливості. У заняття входить : постановка танцювальних номерів, стрейчинг, культурно-розвиваючі заняття.

Будні наших талановитих дітей в СТУДІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

 Студія пропонує дітям від 5 років:навчальну програму малюнка, курс малювання, уроки живописуграфіки та композиції в процесі якої дитина не тільки опанує вміннями і навичками художньої діяльності, а й розвине асоціативне мислення, фантазію, образну пам'ять і емоційно естетичне сприйняття світу.Процес навчання в художній студії  насичений безліччю експериментальних технік і незвичайних прийомів образотворчого мистецтва.Заняття проходять цікаво, весело і пізнавально. В результаті навчання діти оволодіють основами художньої грамоти. Будуть легко розбиратися в таких поняття як: колір, тон, колорит, пропорції, світлотінь, перспектива, простір, об'єм, ритм, композиції та багатьох інших. Вони навчаться реалізовувати всі свої творчі задумки на папері за допомогою гуаші, акварелі, пастелі, воскових олівців, сепії, вугілля і багато чого іншого.Керівник гуртка проводить індивідуальний підхід до кожної дитини і піклується про те, щоб в рамках вивчення академічних законів малюнка і живопису, у всіх діток була можливість самовираження та втілення в творчості власного бачення краси навколишнього світу.

Зустріч гуртківців "Екологічного краєзнавства" з орнітологом Вовчанського району Мироненко І.А.

У січні 2020 р. керівником гуртка "Екологічне краєзнавство" Ковальовою Г.О. була проведена зустріч для гуртківців БДЮТ з орнітологом Вовчанського району Мироненком Іваном Анатолійовичом.  Захід відбувся під гаслом "Любіть та охороняйте птахів". 

УЧНІВСЬКІ ПРОЕКТИ "МАРАФОН УНІКАЛЬНИХ СПРАВ"

В грудні 2019 р. керівником гуртка "Екологічного краєзнавтсва" Ковальовою Г.О. спільно з ученицею гуртка БДЮТ Мантулою Сніжаною було прийнто участь в районному конкурсі проектів  "МАРАФОН УНІКАЛЬНИХ СПРАВ" . 

БДЮТ святкує Новий рік

Введите текст статьи

В БДЮТ проведено витсавки "Новорічна композиція" "Український сувенір"

Введите текст статьи

БДЮТ святкує День святого Миколая

 19 грудня 2019 року у будинку дитячої та юнацької творчості відбулися заходи до Дня святого Миколая.Від імені голови Вовчанської районної державної адміністрації Віталія Мірошника заступник голови Наталя Гордієнко привітала дітей учасників АТО та усіх присутніх зі святом Зимового Миколая, побажала усім міцного здоров’я та висловила впевненість у тому, що діти цікаво і весело проведуть зимові канікули, однією з яскравих подій яких має стати відкриття міської ялинки, на яке запросила дітвору.Разом зі словами привітання малеча отримала ще й традиційні святкові кондитерські подарунки від керівництва району та разом з батьками стала учасниками богослужіння, яке провів настоятель Свято-Володимирського храму протоієрей В’ячеслав Солоха.

Всеукраїнська краєзнавча експедиція учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна».

Вихованці гуртка "Екологічне краєзнавство" Іващенко Олександра, Темирбек Анастасія (керівник Ковальова Г.О.) 30 листопада 2019 року приняли уччасть в обласній конференції Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна». На зазначеній конференції гуртківці отримали наороди за свої роботи.

День працівника соціальної сфери

01 листопада 2019 року в Вовчанській районній державній адміністрації відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівника соціальної сфери, в якому прийняли участь вихованці гуртка "Основ музичного мистецтва" КУ "Вовчанський БДЮТ" гурт "Ре микс" та солістка Самодєлова Елізавета (худ. кер. Колесник М.І.) 

День захисника України

11 жовтня 2019 року в Вовчанському районному будинку культури відбулись урочисті збори з нагоди Дня захисника України та святковий концерт в якому приняли участь працівники КУ "Вовчанський БДЮТ" Колесник М.І та Статко І.О. 

75 річниця визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня 2019 року у Вовчанському районному будинку культури відбулись урочисті збори та святковий концерт з нагоди 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників з покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам у роки Другої світової війни та Меморіалу Слави в парку 40- річчя Перемоги. В заходіі прийняли участь працівники КУ "Вовчанський БДЮТ" Коленик Марина, Статко Ірина, вихованка гуртка "Основи музичного мистецтва" Кулик Вікторія (Худ. кер. Колесник М.І.) 

День МНС України!

Сьогодні, 17.09.2019 вихованці КУ"Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості" привітали з професійним святом рятувальників Вовчанщини. 

Конкурс "Молоді таланти Харківщини"

13 квітня 2019 року вихованці КУ "Вовчанскьий будинок дитячої та юнацької творчості" взяли участь у відбірковому турі конкурсу "Молоді таланти Харнівщини". Ми щиро вітаємо дебютантів, бажаємо успіхів і нових звершень. 

Будні наших талановитих дітей

Вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості - це дуже талановиті діти! Їх успіхам ми дуже радіємо та сприяємо їх подальщому розвитку. Наші гуртки завжди раді вітати нових учнів.

  

Конкурс "Яскраві діти України" 2 сезон

6 березня 2019 року в Харкові відбувся фінальний відбір другого сезону конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”. За можливість представити область у столиці боролися 22 конкурсанти віком від 6 до 15 років з різних районів. 

 Вихованиця нашого КУ "Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості" - Марія Пролагаєва була найменшою представницею, але це не завадило їй зайняти призове місце. Ми бажаємо їй і наладі розвиватися та щиро бажаємо успіхів маленькій зірці.
Суддями стали такі українські зірки, як Сергій Бабкін, Ольга Цибульська, Віра Кекелія, Іларія та композитор Руслан Квінта. Окрім артистів бали виставляли представниця президента України у Верховній Раді Ірина Луценко, нардеп Ярослав Москаленко та очільниця облдержадміністрації Юлія Світлична. 
 

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ 

 

Загрузить еще