Відновлення освітнього процесу в закладі за очною системою з 25.01.2021

Відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічногоблагополуччя населення» , статті 29 ЗаконуУкраїни «Про захист населення від інфекційних хвороб» ,постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236 , роз’яснень МОН України щодо організаціїосвітнього процесу з 25 січня 2021 року, зметою впорядкованого відновлення освітнього процесу в закладі освіти на очній основі, підтриманняналежного санітарного стану навчальних приміщень та забезпечення здоров’я і безпекиучасників освітнього процесу вирішено відновити з 25.01.2021 року освітній процес у КУ "Вовчанський БДЮТ"  на очній основі.

Онлайн-семінар

 Державною службою якості освіти Харківської області 13,16, 20 січня 2021 року було проведено черговий онлайн-семінар за темою: «Компоненти внутрішньої системи якості освіти закладів позашкільної освіти», в якому взяла участь директор та заступник директоа з НВР. В ході роботи детально опрацювали ст. 41 Закону України «Про освіту», після чого узагальнили очікувані результати.  

Фотовиставка до Дня Соборності України!

Фотовиставка до Дня Соборності України!Вітаємо всіх українців з Днем Соборності України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. 

https://www.facebook.com/groups/433528200370879/permalink/1496739500716405/


Увага! Вікторина до Дня Соборності України!

Діти та учнівська молодь Харківщини запрошуються до участі в  Київській обласній онлайн-вікторині до Дня Соборності України в, яка відбудеться 22 січня 2021 року з 09.00 до 17.00 год окремо для:молодшого шкільного віку /1-4 класи/ з 10.00 год /30 хв контрольного часу/ за посиланням – https://www.classtime.com/student/login/V8GJEPсереднього та старшого шкільного віку з 09.00 год /50 хв контрольного часу/ за посиланням – https://www.classtime.com/student/login/DGZ5N2 Удачі!Підсумки вікторин та оголошення переможців – 25 січня 2021 року. 

Вітаємо гуртківців  БДЮТ з отриманням відзнак!

Введите текст статьи

Вітаємо гуртківців "Сучасної хореографії" з отриманням перемоги в Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів "Відзнака Святого Миколая" !

Введите текст статьи

Вітаємо грутківців "Театрального мистецтва" з перемогою в Всеукраїнському театральному конкурсі ім. Марка Ентіна

Введите текст статьи

Вітаємо гуртківців "Основ музичного мистецтва " з отриманням 22 нагород!

Введите текст статьи

Фестиваль патріотичної пісні Харківського обласного центру молоді

КУ Вовчанський БДЮТ вітає Статко Ірину, Самодєлову Єлізавету та Пролагаєву Марію з перемогою в Фестивалі патріотичної пісні Харківського обласного центру молоді . Молодці 🏆👍❤️ 

IV Відкритому конкурсі бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко

КУ Вовчанський БДЮТ вітає наших чарівних дівчаток - Пролагаєву Марію та Самодєлову Елізавету з перемогою в IV Відкритому конкурсі бандуристів та вокалістів імені Надії Марченко, так тримати 🏆👍 

Призові місця в Всеукраїнському фестивалі-конкурсі "Yula art fest 2020"

В номінації «Естрадний вокал» 2 вікової групи ІІ місце посіла Резнікова Вероніка , 3 вікова група і ІІ місце посіла Самодєлова Єлизавета, ІІІ місце в цій же категорії посів Кузуб Сергій.В номінації «Народний вокал» 2 вікова група ІІ місце посіла Поселюжна Анна. Зовсім несподіванкою для нас виявилось отримання Статко Іриною супер призу від Radio Sfera Music на ротацію 2 пісень на 12 місяців , та І місце в 6 віковій категорії. Керівник гуртка -Колесник Марина Іванівна

Відбірковий тур Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості»

КУ ВОВЧАНСЬКИЙ БДЮТ поздоровляє Пролагаєву Марію та Статко Ірину з перемогою в обласному відбірковому турі Всеукраїнського відкритого фестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості» . 

Районний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу         «Український сувенір»

Введите текст статьи

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»

Щороку у грудні вже стало традицією у КУ "Вовчанський БДЮТ "  розпочинати цикл новорічно-різдвяних свят. Так і цього року перший місяць зими ласкаво зустрів у нашому закладі районний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», який проходив дистанційно з 30.11.2020 по 03.12.2020 року. З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи; розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок вихованців у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; професійного самовизначення дітей; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні. Дитячі творчі роботи були представлені від усіх закладів загальної середньої освіти нашого району, які виконані у довільній формі (флористична техніка виконання робіт) за такими номінаціями: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, флористична новорічна композиція, новорічний подарунок. В представлених творчих роботах відстежено високий рівень виконання, естетичний вигляд та якісне виконання.Складом журі, дотримуючись санітарно-епідемічних умов карантину (COVID-19), оцінювались поробки та малюнки за такими критеріями: новизна, оригінальність, кольорознавство, техніка та складність виконання, майстерність естетичного вигляду, для того, щоб відповідали роботи інформаційно-методичним рекомендаціям даного конкурсу. В результаті чого відібрано роботи – переможці районного етапу та надіслано для обласного етапу конкурсу на електрону пошту КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Бажаємо успіхів учасникам та здобути перемогу для нашого рідного краю! 

УВАГА!ДО ВІДОМА УЧНІВ!

Введите текст статьи

Онлайн-конференція

З метою якісної організації діяльності закладу позашкільної освіти 19 листопада 2020 року дирекція КУ Вовчанський БДЮТ в онлайн - режимі взяла участь у семінарі – практикумі «Інноваційні практики закладів позашкільної освіти: творчі розвідки, прогресивні тенденції, перспективи». У ході проведення піднімали ряд питань, щодо вдосконалення системи роботи позашкільників. Програма семінару була доволі насичена та конструктивна. Разом з тим, надано ряд важливих онлайн інструктажів і механізми, які знадобляться в роботі педагогічних працівників. 

Вимоги МОЗ+

Введите текст статьи

Дотримання карантинних вимог

Введите текст статьи

Дотримання карантинних вимог

Введите текст статьи

Дотримання карантинних вимог

Введите текст статьи

Загрузить еще
// Ресайз iframe-а фримиум баннера