Назад к списку

Семінари для педагогів 

На прочатку жовтня 2016 року Будинок дитячлої та юнацької творчості проведено семінар для керівників гуртків. Тема «Підготовка закладу до атестації 2017 року». На семінарі обговорені питання ведення керівниками документації гуртків, оформлення куточків з техніки безпеки, підготовка керівників до атестації закладу, переглянуто відкрите заняття керівника гуртка Горіної А.С., яка атестується у 2017 році (гурток «Хореографічний»)  


В грудні  2016 року Будинком дитячої на юнацької творчості Вовчанська проведено семінар для педагогів-організаторів ЗНЗ району. Тема: «Форми організації дозвільної діяльності дітей і молоді» . 

 На семанарі були обговорені питання : 

-участі дітей та молоді у районних та обласних заходах: конкурсах, виставках, святах тощо; 
-ознайомленно з матеріалами роботи обласної конференції ради старшокласників (Доповідь голови районної ради старшокласників, учениці 10 класу Вовчанського ліцею №2, вихованки гуртка «Лідерство-запорука успіху» Матяж Ольги); 
-презентація проекту «Моя вулиця» - з досвіду роботи керівника гуртка КУ «Вовчанський БДЮТ» «Лідерство-запорука успіху» Папуги О.Б. (виступ старшокласників закладів освіти району).


В січні Будинок дитячої та юнацької творчості Вавчанськ був проведен семінар для керівників гуртків за темою: «Підсумки роботи гуртків за 1 семестр 2016/2017 н.р.»

Під час якого обговорені питання виконання навчальних планів за 1 семестр та участі гуртківців у заходах та конкурсах відпорвідно до річного плану закладу.

// Ресайз iframe-а фримиум баннера